top of page
warm edge, warm edge spacer, panaspacer,  warm edge spacer, manufacturer factory, sıcak kenar üretici fabrikası,  топла ивица, одстојник топле ивице, панаспацер, одстојник топле ивице, фабрика произвођача, ウォームエッジ、ウォームエッジスペーサー、パナスペーサー、ウォームエッジスペーサー、メーカー工場、, bord chaud, entretoise de bord chaud, panaspacer, entretoise de bord chaud, usine de fabricant, borde cálido, espaciador de borde cálido, panaspacer, espaciador de borde cálido, fábrica del fabricante, топла ивица, одстојник топле ивице, панаспацер, одстојник топле ивице, фабрика произвођача, теплый край, теплый край, панаспейсер, теплый край, завод-изготовитель, Warme Kante, Abstandshalter für warme Kante, Panaspacer, Abstandshalter für warme Kante, Herstellerfabrik,

1999 yılında kurulan Soytaş Group bünyesinde faaliyet gösteren Panaspacer,

2013 yılında AR-GE süreci tamamlandıktan sonra sizlere sunulmuştur.

Geleneksel çift cam çıtasına kıyasla üstün özellikleri bulunan, yeni ve alternatif bir ürün olan sıcak kenar çıtası üretiminde, sektörde ve global pazarda kendisini kanıtlamıştır.

Panaspacer, 5800 m² kapalı alanda, son teknoloji üretim hatlarında, tamamen otomasyon kullanılarak üretilir. Yüksek teknolojili otomasyon sistemleri sayesinde üretimde hatalar oluşması engellenir.

Ürettiğimiz sıcak kenar çıtaları uluslararası geçerliliği olan sızdırmazlık testi, yalıtım testi, dayanıklılık testi ve yaşlandırma testi gibi çeşitli testler sonucunda sertifikalandırılmıştır. Üstün yalıtım özellikleri sayesinde enerji verimliliği açısından büyük avantaj sağlar.

Üretim sürecinde kullandığımız kaliteli ekipmanlar, hammaddeler ve malzemeler sayesinde yüksek mukavemet gücü ve dayanıklılık gibi konularda ön plana çıkar. Geleneksel ısıcam sistemlerine göre çok daha düşük yatırım maliyeti, daha az alan ihtiyacı ve hızlı üretim gibi birçok konuda avantaj sağlar.​

Soytaş Yapı Endüstri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

www.soytasgroup.com

Hakkımızda

bottom of page